Sektörel Haberler

Orijinal Yedek Parça Kullanımının Sundukları

GÜVENLİK

Araçlara takılan orijinal parça çekme,bükülme,sıkışma ve deforme gibi bir çok oluşabilecek teknik&donanımsal problemlere sebep olmamak için bir çok test ve denetimden geçiyor.Sadece bu test ve denetimleri geçen ürünler MAN garantisiyle piyasaya sürülüyor.

MALİYET

Yan sanayi ürünler kısa sürede  karlı gözükse de bir süre sora ciddi sorunlar çıkartacaktır ve bu sorunlar en başında tutan maliyete göre daha fazla olacaktır.

UYUM

Orijinal man yedekleri yüksek kaliteye sahiptir ve araçlarda ki diğer parçalarla %100 uyum halindedir.

YAKIT TÜKETİMİ

Yan sanayi ürünler , genellikle kontrol ve testten geçmezler.Bu ürünler yakıt tüketimi , yağ tüketimi sistemlerinde kullanılıyorsa büyük arızalara ve yüksek yakıt tüketimlerine sebep açabilir.

Man Güvencesi

Satılan orijinal ürünler tedarikçi firmaların ve yetkili denetimcilerin teknik destek hizmeti vermektedir.Araç hakkında bilgisi olmayan şahısların sunabileceği teknik bilgi ile MAN yetkililerinin sunduğu hizmet kıyaslanamaz.

İkinci El Değeri

Ülkemizde ikinci el piyasası çok önemli.Çoğu alıcı araç alırken ikinci el piyasa durumunu değerlendirerek alım işlemini yapar ve ikinci el piyasasında alıcılar yapılan km , motor çalışma saati , nerede çalıştığı ve en önemlisi aracın orijinal kalıp kalmadığıyla ilgilenir.Kullanılan yan sanayi ürünler satış sürecinde bir çok muhtemel alıcının aklında soru işareti bırakacaktır.

Alakalı yayınları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir